Vatandaşlık Hizmetleri Danışmanlığı
Premium Danışmanlık, vatandaşlığa alınma, yabancıların çalışma ve ikamet izinleri,Turkuaz kart işlemlerine ilişkin başvuru ve takip işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Vize İşlemleri Danışmanlığı
Premium Danışmanlık olarak,özellikle Avrupa, İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanada için göçmen vizesi, çalışma vizesi, schengen vizesi, turist vizesi, öğrenci vizesi, green card, work and travel için sizin adınıza başvuru yapmakta ve vize alım sürecinde ve sonrasında her türlü danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.
Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı
Premium Danışmanlık olarak, özellikle Avrupa, İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanada'daki dil okulları, sertifika programları, diploma programları, lise, üniversite ve yüksek lisans yerleşimi, yaz okulları seçimi konularında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Okul kayıt işlemleriniz , vize süreciniz , konaklamanız ve acil durumlarda ulaşılması gereken kişiler dahil olmak üzere , yurtdışına çıkmadan size gerekli bütün ayarlamalarınız organize etmektedir.
Hukuki Danışmanlık
Premium Danışmanlık sahip olduğu hukukçu kadrosu ve bu kadronun tecrübesi ile özelliklere Şirketler çok önemli bir danışmanlık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda şirket içi sorunların çözülmesi, şirketlerin objektif olarak denetlenmesi, şirket içi arabuluculuk yapılması, şirketin hukuki mevzuata uygun hale getirilerek sorunlarının çözülmesi yönünde Türkiye'nin en kapsamlı danışmanlık hizmetini vermektedir.
Kamusal İlişkiler
Premium Danışmanlık şirketler, kobiler ve yatırımcılar için tarım arazileri, otel, ticari bina, ticari araziler, inşaat ve ticari olmayan gayrimenkullere yönelikyatırım teşvik hizmetleri, dış ticaret, marka yönetimi, kamu ihale süreçleri, sosyal güvenlik, vergi ve diğer yükümlülükler ilgili kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.